Angielski

Bądź systematyczny

Ucząc się angielskiego, musisz postawić sobie cel. Jednak nie możesz mieć wygórowanych oczekiwań w stosunku do siebie samego, ale musisz postawić sobie pewne zadania, które

Ucząc się angielskiego, musisz postawić sobie cel. Jednak nie możesz mieć wygórowanych oczekiwań w stosunku do siebie samego, ale musisz postawić sobie pewne zadania, które będziesz wypełniać. Najważniejsza jest regularna praca.

Nie zaniedbuj ani jednego dnia. Jeśli tylko czegoś nie zrozumiesz, nie odkładaj tego na później. Od razu przeczytaj jeszcze raz, a jeśli już nie poradzisz sobie sam, poproś kogoś o pomoc.

ksiazka350.jpg

Każdego dnia ucz się nowych słówek i kolejnej partii gramatyki. Jeśli korzystasz z jakiegoś podręcznika, na pewno masz ułożone wszystko po kolei, w odpowiednich ilościach. Zadbaj o to, aby każdego dnia zrealizować daną partię materiału.

Bycie systematycznym jest zwłaszcza potrzebne, jeśli angielskiego uczysz się sam. Jeśli okaże się, że nie potrafisz się zmobilizować, ucz się z kimś – będzie Wam raźniej i będziesz miał z kim konwersować w języku angielskim.

A to już wiesz?  Challenging Pool Computer Games

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy