Angielski Wiadomości branżowe

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL RoadShow 2013 znów w trasie – nowe szkolenia i prezentacje

Teaser

To już druga edycja szkoleniowej akcji producenta ociepleń z wełny skalnej. Korzystając z wiosennej i letniej aury, ROCKWOOL zaprasza wszystkich zainteresowanych do Mobilnego Centrum Szkoleniowego – specjalnie wyposażonego pojazdu z zespołem Doradców Technicznych, którzy poprowadzą m.in. szkolenia praktyczne z wykonania systemu ociepleń ścian zewnętrznych ECOROCK FF.

Charakterystyczna, czerwona ciężarówka ruszyła w trasę 14 maja, za pierwszy punkt na mapie Polski obierając Olsztyn. Łącznie, ROCKWOOL RoadShow będzie trwać przez 16 tygodni i odwiedzi praktycznie każdy region kraju. Oprócz dużych miast, takich jak np. Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław czy Łódź akcja będzie widoczna także w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu zainteresowani będą mogli wziąć udział w szkoleniach odbywających się w ich okolicy.

– Poprzednia edycja spotkała się ze sporym odzewem tak ze strony wykonawców, jak i inwestorów chcących dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach na bazie skalnej wełny mineralnej. Docierały do nas głosy, że to bardzo atrakcyjna forma interakcji: fizyczne spotkanie, na którym można zadać nurtujące pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Dlatego w tym roku ruszyliśmy ponownie. Jeśli komuś nie udało się odwiedzić RoadShow poprzednio, teraz znowu nadarza się okazja, żeby rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę – opowiada Łukasz Glapa, dyrektor marketingu w ROCKWOOL Polska.

ROCKWOOL RoadShow 2013 będzie można spotkać głównie przed siedzibami wybranych dystrybutorów oraz w wydzielonych strefach przy marketach budowlanych. – W tym roku skupiamy uwagę przede wszystkim na praktycznej stronie wykonywania systemów ociepleń ścian zewnętrznych i poddaszy. Wyjaśnimy i pokażemy, jak poprawnie montować produkty, wykonać warstwę wykończeniową w postaci tynku i uniknąć najczęstszych błędów. Będzie można także lepiej poznać nowości w ofercie produktowej, przeznaczone do poddaszy i ścian działowych. Opowiemy, a bardziej zaprezentujemy „na żywo” 4 kluczowe zalety naszych produktów: bezpieczeństwo pożarowe, komfort akustyczny oraz aspekty ekologiczne i ekonomiczne skalnej wełny – wyjaśnia Andrzej Taradyś, doradca techniczny ROCKWOOL Polska.

Na spotkaniach ROCKWOOL RoadShow 2013 wszyscy zainteresowani tematem ocieplenia i budownictwa znajdą dla siebie coś interesującego. To odpowiednie miejsce dla inwestorów liczących na dostęp do rzetelnych informacji i profesjonalistów mogących rozwijać swoje umiejętności pod okiem ekspertów. Harmonogram szkoleń można znaleźć na stronie www.rockwool.pl/roadshow.

< 241761" >
Źródło ROCKWOOL. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts